Szerezz motoros jogsit a leggyorsabban az összes kategóriában E-LEARNING elméleti KRESZ oktatással!

AM” – “A1– „A2– “A” kategóriában akár 10 percen belül elkezdheted!

MINDEN KATEGÓRIÁBAN BIZTOSÍTUNK NEKED MOTORKERÉKPÁRT A FELKÉSZÜLÉS SORÁN ÉS A VIZSGÁN IS!

Iskolánk nagy hangsúlyt fektet a motoros képzésre. Nálunk bármelyik méretű motorkerékpárra megszerezheted a jogsit, segédmotorkerékpártól a „király” kategóriáig. Rendelkezünk saját járművekkel, de igény esetén elhozhatod sajátodat is. Ha szeretnéd elsajátítani a motorozás fortélyait és szeretnél megtanulni biztonságosan közlekedni két keréken a legjobb helyen jársz!

Iratkozz be Online már most!

E-learning online
oktatás előnyei:

• Nem kell személyesen találkozni, mindent rugalmasan online intézhetsz.
  • Felhasználóbarát e-Titán felület
  • 10 percen belül kezdheted
  • Bárhonnan tanulhatsz
  • Bármilyen eszközön tanulhatsz (PC, tablet, laptop, okostelefon)
  • Te választod ki a tanulásra szánt időt és napszakot

A hagyományos tantermi
oktatás jellemzői:

• Megadott időpontban indul
  • Kiscsoportos foglalkozások
  • Rutinos oktató tartja
  • Látogatnod kell az oktatásokat, mert egy tanteremben zajlik
  • Tudsz kérdezni az oktatótól
  • Családias, közösségi hangulat.

A folyamatos online KRESZ oktatás mellett, rendszerese indítunk hagyományos csoportos, tantermi KRESZ oktatásokat is azok számára, akik inkább személyesen tanulnának!
A pécsi, mohácsi és a bólyi jelentkezőket is várjuk a beiratkozáson!

KÖVETKEZŐ TANTERMI TANFOLYAM !

KRESZ telefontól

5 érv az E-learning elméleti KRESZ oktatás mellett?

Legyen szó autóbusz, személyautó vagy nagymotor jogosítványról – munka vagy iskola mellett is ideális választás!

1 – Bármikor elkezdheted, akár már 10 percen belül is.
2 – Nem kell várnod a csoportra és nem kell fix időpontokon részt venned. Munka, iskola mellett ideális!
3 – Rugalmas! Bárhol és bármikor tanulhatod csak internet kell hozzá.
4 – A saját ütemed szerint haladhatsz.
5 – Az összes eszközödön használhatod, legyen az számítógép, laptop, telefon vagy tablet.

VIDEÓ - Motoros oktatás | BD Autósiskola KRESZ tanfolyam Mohács

Használd ki a szezont!
Töltsd ki az oldal alján található online jelentkezési űrlapot (csak 2 perc), és add le a jelentkezésedet, hogy minél előbb kezdeni tudj!

Ne aggódj, a fizetéssel még ráérsz, azt majd csak a helyszínen kell.

NEM KELL SAJÁT MOTOR, MI BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA!