Iskolai tananyag lesz a KRESZ oktatása

BD Autósiskola Pécs

Általános iskolai tananyag lehet a KRESZ oktatása!

A Közlekedő kisokos névre keresztelt kiadvány, egyelőre 200 000 példányban került nyomtatásra. Célja, hogy az iskolásokat megtanítsa az alapvető közlekedési szabályokra.  A füzet online is elérhető ide kattintva letöltheted a Közlekedő kisokost. Az iskola és a tanár dönti el, hogy milyen mértékben építik be (a 8 -10 órás ismertetőt) a tananyagba.

 Az új kiadványtól azt remélik, hogy a KRESZ-vizsgára nem kötelezett gyalogosok, bringások ezáltal jobban kiismerik majd magukat a forgalomban, határozottabban és biztonságosabban közlekednek, s összességében csökken az őket érő balesetek száma.

Jelenleg komoly probléma itthon a jogsi nélküli közlekedők által okozott balesetek kiugróan magas száma: az összes, személysérüléssel járó incidens 17 százalékát okozzák gyalogosok és kerékpárosok, vagyis többet, mint például a motorosok, robogósok, autóbusz- és teherautósofőrök együttesen.

bd autosiskola gyerek kresz

Oszd meg ismerőseiddel!

JELENTKEZZ E-LEARNING OKTATÁSRA ÉS KEZDJ AKÁR AZONNAL!


KÖVETKEZŐ TANFOLYAM

A KRESZ tanfolyamok kizárólag ONLINE E-learning képzéssel indulnak!

Blog – Hírek – Cikkek

Kövesd a blogomat, ahol rendszeresen beszámolok a friss hírekről, tanfolyamokról, akciókról.

2022-10-03T16:29:32+02:00
Go to Top