Szerezz jogosítványt személyautóra a BD Autósiskolánál!

Ha elérkezett a pillanat, hogy meg szeretnéd szerezni a B kategóriás jogosítványod nálunk jó helyen jársz. Első lépésként KRESZ tanfolyamra kell beiratkoznod. A tanfolyamot végezheted tantermi vagy E-learning formájában. Az alábbi blog bejegyzés segítségedre lesz a döntésben, melyik verzió számodra a megfelelőbb.  A beiratkozás történhet online is, de felkeresheted ügyfélszolgálatainkat Pécsen vagy Mohácson. Amint sikeres KRESZ vizsgát tettél nálunk lehetőséged van automata vagy manuális váltós autón is vezetésre.

Mit kínál neked a BD Autósiskola:

• Profi ügykezelő rendszer, mellyel pontosan nyomon tudod követni befizetéseid, levezetett óráid
  • Magas színvonalú tantermi oktatást, mindig a legfrissebb multimédiás tananyaggal
  • E-Learning tananyagot, mellyel otthonról végezheted a tanulást
  • Rugalmas fizetési feltételeket
  • Rövid várakozási idő KRESZ vizsga után az autóra kerülésre
  • Türelmes, barátságos oktatókat, akik mellett vidám hangulatban telik a vezetés
  • Gyakorlati órák időtartamának betartása, az óra teljes idejének levezetése
  • Vezethetsz automata váltós autóval, illetve lehet kétlépcsős a képzésed (először automata majd manuális autóval)

Várunk sok szeretettel!

BD Autósiskola

E-learning online
oktatás előnyei:

• Nem kell személyesen találkozni, mindent rugalmasan online intézhetsz.
  • Felhasználóbarát e-Titán felület
  • 10 percen belül kezdheted
  • Bárhonnan tanulhatsz
  • Bármilyen eszközön tanulhatsz (PC, tablet, laptop, okostelefon)
  • Te választod ki a tanulásra szánt időt és napszakot

A hagyományos tantermi
oktatás jellemzői:

• Megadott időpontban indul
  • Kiscsoportos foglalkozások
  • Rutinos oktató tartja
  • Látogatnod kell az oktatásokat, mert egy tanteremben zajlik
  • Tudsz kérdezni az oktatótól
  • Családias, közösségi hangulat.

A folyamatos online KRESZ oktatás mellett, rendszerese indítunk hagyományos csoportos, tantermi KRESZ oktatásokat is azok számára, akik inkább személyesen tanulnának!
A pécsi, mohácsi és a bólyi jelentkezőket is várjuk a beiratkozáson!

KÖVETKEZŐ TANTERMI TANFOLYAM !

Tudtad?

Tanfolyamra való jelentkezésre az alábbi lehetőségek közül választhatsz:

Az E-learning elméleti KRESZ oktatást bármikor elkezdheted, akár 10 percen belül. Kattints ide és kezd el MOST!

Nálunk nem kell hónapokat várnod a vezetésre, sikeres KRESZ vizsga után, akár 2 héten belül már meg is kezdheted!

Ha még nem döntöttél csak érdeklődsz, akkor értesülhetsz az új időpontokról és az AKCIÓKRÓL, ha feliratkozol a BD Autósiskola hírlevelére.

KRESZ telefontól

5 érv az E-learning elméleti KRESZ oktatás mellett?

Legyen szó autóbusz, személyautó vagy nagymotor jogosítványról – munka vagy iskola mellett is ideális választás!

1 – Bármikor elkezdheted, akár már 10 percen belül is.
2 – Nem kell várnod a csoportra és nem kell fix időpontokon részt venned. Munka, iskola mellett ideális!
3 – Rugalmas! Bárhol és bármikor tanulhatod csak internet kell hozzá.
4 – A saját ütemed szerint haladhatsz.
5 – Az összes eszközödön használhatod, legyen az számítógép, laptop, telefon vagy tablet.