Szerezz akár nagymotor jogosítványt vagy motoros jogsit bármelyik méretű motorkerékpárra a lehető leggyorsabban! Minden kategóriában biztosítunk Neked motort a felkészülés és a vizsga során is.

Gyors és biztonságos személyautó tanfolyam B-kategóriás jogosítvány megszerzéséhez türelmes, barátságos oktatókkal, illetve tantermi vagy E-learning KRESZ tanfolyammal és rugalmas fizetési feltételekkel.

Autósiskolánkban színvonalas automata váltós oktatást is biztosítunk Neked B-kategóriás jogosítvány megszerzéséhez. A későbbiekben bármikor tehetsz nálunk különbözeti vizsgát is manuális váltós autóval!

Ha sürget az idő, jelentkezz gyorsított „B” tanfolyamunkra! Tanuld a KRESZ-t otthonról online, és a sikeres vizsga után kezdheted is a vezetést, rugalmas keretekkel, akár heti 3-4 alkalommal!

Ha oktatót vagy iskolát szeretnél váltani, várunk szeretettel autósiskolánkban, ahol jogosítványodat türelmes, barátságos oktatók vezetésével bármilyen kategóriában gyorsan és rugalmasan szerezheted meg!

Autósiskolánkban Pécsett rugalmas keretek között vehetsz gyakorló órákat akkor is, ha már rendelkezel jogosítvánnyal, de bizonytalan vagy a vezetésben, vagy megkopott a KRESZ tudásod. Keress minket bátran!

Szerezd meg nálunk a „B+E” „C” „C+E” és ”D” nagykategóriás jogsit az elejétől a végéig! Türelmes, profi oktatóink szakmai tapasztalatának köszönhetően biztos gyakorlati és elméleti tudásra tehetsz szert nálunk!

Pécsi vagy? Van egy jó hírünk!

Felejtsd el a hosszú várakozási időt. Nálunk akár pár hónapon belül megszerezheted a jogosítványodat motorra és személygépkocsira!

Kezdj már ma online E-LEARNING elméleti KRESZ oktatással, egyszerűen, gyorsan, kényelmesen

Segédmotoros AM” – “A1” – “A2” – “A” – “B” – “B+E” – CCE” – “D” kategóriában!

MINDEN KATEGÓRIÁBAN BIZTOSÍTUNK NEKED MOTORKERÉKPÁRT A FELKÉSZÜLÉS SORÁN ÉS A VIZSGÁN IS!

Jogsi autóra, motorra!

Mohács – Bóly – Pécs autósiskola kedvező árakon? Lehetséges! Nálunk rövid várakozásai idővel, akár néhány hónapon belül jogosítványt szerezhetsz személygépkocsira vagy motorkerékpárra. Profi, tapasztalt oktatóink bármely méretű motoron, illetve manuális vagy éppen automata váltós autón segítenek megszerezni a szükséges gyakorlatot, így biztos tudással indulhatsz neki a vizsgának. És hogy ehhez mit kell tenned? Egyszerűen keresd meg mohácsi vagy pécsi ügyfélszolgálatainkat, és iratkozz be egyszerűen, mindössze néhány perc alatt!

BD Autósiskola Pécs - Mohács - Bóly - Árkád kereszteződés

Üdv. a BD Autósiskola Pécs – Mohács – Bóly weblapján!

Hagyományos, tantermi keretek között gyakorolnád az elméleti tananyagot? Esetleg kevés idő áll rendelkezésedre, ezért szeretnéd minél gyorsabban, online elsajátítani a KRESZ-vizsgához szükséges ismereteket? Számunkra nem probléma. Mohács – Bóly – Pécs autósiskolánk tantermi kurzusain kiscsoportos foglalkozások keretében tapasztalt tanárainktól gyakorlatias példákon keresztül ismerheted meg a legtrükkösebb KRESZ-szabályokat, de E-learning felületünkön egy egyszerű regisztráció után akár a laptopodon is tanulhatsz. Válassz tanfolyamaink közül!

Kezd el a tanfolyamot már ma kényelmesen, gyorsan, egyszerűen!

A TANFOLYAM MENETE

A folyamatos online KRESZ oktatás mellett, rendszerese indítunk hagyományos csoportos, tantermi KRESZ oktatásokat is azok számára, akik inkább személyesen tanulnának!
A pécsi, mohácsi és a bólyi jelentkezőket is várjuk a beiratkozáson!

KÖVETKEZŐ TANTERMI TANFOLYAM !

Ha kérdésed van, akkor keress minket bizalommal!

KRESZ telefontól

5 érv az E-learning elméleti KRESZ oktatás mellett?

Legyen szó autóbusz, személyautó vagy nagymotor jogosítványról – munka vagy iskola mellett is ideális választás!

1 – Bármikor elkezdheted, akár már 10 percen belül is.
2 – Nem kell várnod a csoportra és nem kell fix időpontokon részt venned. Munka, iskola mellett ideális!
3 – Rugalmas! Bárhol és bármikor tanulhatod csak internet kell hozzá.
4 – A saját ütemed szerint haladhatsz.
5 – Az összes eszközödön használhatod, legyen az számítógép, laptop, telefon vagy tablet.

VIDEÓ - Motoros oktatás | BD Autósiskola KRESZ tanfolyam Mohács

Szerezz jogsit motorra! Kezd a szezon elején és élvezd a motorozást egész nyáron!

NEM KELL SAJÁT MOTOR, MI BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA!

VIZSGAÚTVONALAK PÉCS

Az útvonalak a Hengermalom utcából indulnak és oda érkeznek vissza.

• Engel J. út – Búza tér – Rét utca – Kassa utca – Konzum Áruház – Somogyi B. út.

• Farkas I. utca – Búza tér – Domus Áruház – Jókai utca – Zsolnay szobor – Szendrei Júlia- Klimó Gy. utca – Ágoston tér

• Puskin tér (LIDL Áruház) – Vadász utca –Engel János u –Diósi út-Bokor u. – Torda u- Hársfa utca – Orsolya utca – Szabadság út – Állomás –Vásárcsarnok

• Vámház utca – Farkas I. utca –Búza tér- Katalin utca – Alagút – Kórház tér – Szabadság út – Köztársaság tér – Konzum Áruház

• Vámház utca – Búza tér – Felsőmalom utca – Alagút – Korház tér- Hungária út – Jászai Mari –Szigeti út- Honvéd utca – Kórház tér – Alagút

• Katalin utca – Ágoston tér – Pálosok – Székely B. utca – Báthory utca – Petőfi utca – Zsolnay szobor – Somogyi B. utca

• Laktanya – Keleti elkerülő út – 57 es út körforgalom – Mohácsi út – Hegedűs János utca-TESCO – Áruház – Puskin tér – Hársfa utca – Búza tér

• Tétény u. – Álmos u. – Koller utca – DOMUS Áruház – Állomás – Mártírok útja – Megyeri tér.

• Vargha – Damján – Kisállomás – Rákóczi utca – Somogy B. utca – Jókai utca – Szendrei Júlia – Kodály Z. út – Ady Endre – Újvilág utca

• Búza tér – Batthyány u. – Árkád Üzletközpont – Konzum Áruház – Rét utca – Köztársaság tér – Vasútállomás – Vásárcsarnok

• 6-os út – Tüzér u. – Alkony u. – Semmelweis u. – Zsolnay szobor – Nagy Lajos király u. – Alsómalom u.

• Nagyárpád – INTERSPAR – Árnyas utca – Olga u. – Zsuzsanna utca – Varsány u. – Táncsics M. út

Országúti vezetések:

• Pécsvárad

• Zsolnay Vilmos u. – Felüljáró – Repülőtér – Nagyárpád – Mohácsi út

• Mohácsi út – Autópálya mérnökség – Autópálya vége körforgalom – Autópálya mérnökség – Siklósi út