A legjobb 8 mobil APP autósoknak

BD Autósiskola Pécs

Mutatjuk a 8 legjobb mobil APP-ot autósoknak!

Ez a legjobb 8 mobil APP / alkalmazás autósoknak, ezeket használd, ha útnak indulsz! Összegyűjtöttük neked a legjobb 8 autós mobil app-ot. Autósoknak ideális választás és nagy segítség ha útnak indulnak. Töltsd le és próbáld ki őket.

Navigáció

 • Google térkép

  • A legjobb offline és online funkciókat egyesítő ingyenes navigációs alkalmazás, amely a legmagasabb szintű navigációs élményt nyújtja. A több mint 200 ország kompakt méretű térképe úgy van optimalizálva, hogy kevesebb tárhelyet foglaljanak telefonján. Pontos hangutasítások alapján navigálhat, elkerülheti a dugókat, és figyelmeztetést kaphat a sebességkorlátozásokról és sebességmérő kamerákról. Rendszeres időközönként megjelenő térképfrissítések, rejtett költségek nélkül.
  • Élő frissítések és offline térképek letöltésének lehetősége, ha ott kell használni ahol nem érhető el az adatforgalom.
  • Letöltés: Google Play | App Store
 • Wazze

  • A Waze a világ legnagyobb közösségalapú közlekedési- és navigációs alkalmazása. Csatlakozz a többi autóshoz a környékeden, akik megosztják a valós idejű közlekedési- és útinformációkat, így mindenkinek időt és üzemanyagköltséget spórolnak a napi ingázáskor.
  • Letöltés: Google Play | App Store
 • HERE WeGo

  • A HERE WeGo alkalmazással mindig megtalálja a megfelelő utat a városban, bármilyen módon is közlekedik, legyen szó biciklizésről, autóvezetésről, telekocsi használatáról, egy taxi leintéséről vagy egy buszra való felszállásról. A HERE WeGo a legjobb útvonalakat kínálja a lehető legtöbb választási lehetőséggel, hogy Ön eljusson a céljához. Hasonlítsa össze a különböző útvonalakat, és válassza a legjobban megfelelőt.
  • Élő frissítések és offline térképek letöltésének lehetősége, ha ott kell használni ahol nem érhető el az adatforgalom.
  • Letöltés: Google Play | App Store

Traffipax infó:

 • TRAFFI HUNTER

  • Rendszeresen frissülő adatbázisunk lehetővé teszi, hogy mindig naprakész legyél a traffipaxok aktuális pozícióiról. Az alkalmazás választható riasztási hanggal előre jelzi a közeledő traffipaxot. Azt is beállíthatod, hogy hány kilométeren belül jelezzen. Nem csak az ORFK által közölt és a fix traffipax helyekről értesülhetsz, hanem egy aktív felhasználói közösség is küldi a traffi jelentéseket.
  • Letöltés: Google Play | App Store

Életmentő segítség

 • SzívCity

  • A Szív City egy virtuális közösség, melynek önkéntes tagjai készek megmenteni a keringésleállás (a hirtelen szívmegállás) köztéri áldozatait. A Szív City app letöltésével és a regisztrációval vállalják, hogy ha a közelükben valakinek megáll a szíve, az Országos Mentőszolgálat riasztására a helyszínre sietnek, és mielőtt a mentő megérkezik, hozzáfognak az újraélesztéséhez. Évente 25.000 ilyen eset adódik országszerte, és a túlélés esélye percenként 7-10%-kal csökken. Életbevágó jelentőségű, hogy az újraélesztés mielőbb megkezdődjék!
  • Letöltés: Google Play | App Store

Mobilparkolás

 • Simple Mobolparkolás

  • Bárhol is bankolsz, a Simple alkalmazással bankkártyaként, érintéses mobilfizetésre is használhatod a mobilodat:
   Az érintéses mobilfizetés funkció használatához digitalizáld OTP MasterCard vagy Maestro bankkártyádat, vagy bármely bank ügyfeleként hozz létre virtuális prepaid Simple kártyát az alkalmazásban (NFC funkció és legalább Android 4.4 szükséges).Mit tud még a Simple az érintéses mobilfizetés mellett?
   Autópálya matrica vásárlás, közterületi parkolás díjfizetés
   Mozijegy, koncertjegy, színházjegy, fesztiváljegy és egyéb jegyvásárlás,
   Ételrendelés, fizetés italautomatáknál, taxirendelés Budapesten, Bookline könyvrendelés,
   Hűségkártyák tárolása, OTP Egészségpénztár egyenleg feltöltés.
  • Letöltés: Google Play | App Store

Költségnapló

 • Fuelio

  • Rendkívül hasznos, és tanulságos, ha van merszünk belenézni a valóság tükrébe, és pontosan jegyezzük autónkra fordított kiadásainkat, az alkatrészeinek árát, szervizdíjakat, fogyasztási adatokat. Ebben egy mobilos app nagy segítség lehet, például a Fuelio, amit már 2012 óta csiszolnak, tökéletesítenek.
   Az eredetileg lengyel fejlesztésű, mára a Sygic által kezelt alkalmazás GPS-adatok alapján ad statisztikát az átlagos üzemanyag-fogyasztásról, rögzíti a tankolások helyeit. A fizetős verzió összekapcsolódik Google Drive vagy a Dropbox szolgáltatással, így a hosszú idő alatt kirajzolódó csodálatos grafikonok lementhetőek saját tárhelyünkre, ráadásul a Fuelio képes akár több autó adatait is kezelni, ezért kicsi cégeknek is megfelelő lehet a fogyasztás naplózására.

  • Letöltés: Google Play
 • Spritmonitor

  • Másik népszerű lehetőség a Spritmonitor alkalmazása, főleg a mögötte található hatalmas adatbázis miatt, ebben kutatva könnyen belőhetjük, mennyit fogyaszt autónk saját vezetési stílusunkkal a nagy német átlaghoz képest. Nem csak a fogyasztási adatokat lehet vele monitorozni, gyakorlatilag minden autóval kapcsolatos eseményt egy helyre lehet rögzíteni vele. (szervíz, kerékcsere, stb.)
  • Letöltés: Google Play | App Store

Megítélésünk szerint ez a 8 legjobb mobil APP autósoknak. Neked mi a véleményed? Esetleg használod már valamelyiket? Gyere a Facebook oldalunkra és írd meg nekünk, hogy melyik app maradt ki a cikkünkből, amit érdemes lenne megemlíteni!

BD Autósiskola 8 legjobb mobill APP autósoknak

Oszd meg ismerőseiddel!

JELENTKEZZ E-LEARNING OKTATÁSRA ÉS KEZDJ AKÁR AZONNAL!


KÖVETKEZŐ TANFOLYAM

A KRESZ tanfolyamok kizárólag ONLINE E-learning képzéssel indulnak!

Blog – Hírek – Cikkek

Kövesd a blogomat, ahol rendszeresen beszámolok a friss hírekről, tanfolyamokról, akciókról.

2022-10-03T16:29:30+02:00
Go to Top